KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13036432
nr 1303 6432
Lennart Liljeroos, Borgå Finland. Signerad, daterad 1947. Olja på pannå, 50x74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 januari 2020
kl 19:01:56
200 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr